Firma od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy mebli „szytych na miarę”. Nie boimy się firmować produktów i usług własnym nazwiskiem, gdyż naszym priorytetowym celem jest wywołanie satysfakcji u każdego klienta. Jesteśmy przekonani, że pracujemy w ten sposób na renomę firmy i nazwiska. Tworzymy markę, która na rynku mebli stała się synonimem najwyższej jakości i kreatywnego myślenia.

Szczególny nacisk kładziemy na detale i jakość wykonania. Dążymy do tego, aby nasze pomieszczenia kuchenne tworzyły zgraną całość, bazując na 3 zasadach ergonomii, która sprawia, że przebywanie w kuchni staje się przyjemnością a nie udręką, trwałości: kuchnia ma się prędzej znudzić niż zużyć, estetyce i harmonii formy.
Nasze meble powstają w nowoczesnej pracowni stolarskiej. Zatrudniamy projektantów, stolarzy i innych specjalistów rzemiosła, którzy zdobyli swoje doświadczenie w kraju i za granicą według nowoczesnych standardów jakościowych.

Gwarantujemy:

 • pomoc w zakresie doboru produktów wyposażenia,
 • rzetelne wykonawstwo w zakresie:
  • pomiaru pomieszczenia,
  • projektowania (z uwzględnieniem przyłączy technicznych),
  • wizualizacji projektów,
  • dostaw zamawianego towaru,
  • montażu mebli i sprzętu AGD.
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

O MEBLACH

Nasze meble tworzymy nie tylko z najlepszych gatunkowo materiałów ale przede wszystkim z pasją, która rozumie potrzeby klienta. Każdy nasz produkt jest wyjątkowy – unikatowy, bo stworzony przez naszych projektantów od podstaw tak by zaspokoić Państwa wizje i wymagania. Ponieważ nasza firma jest producentem mebli na wymiar, jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy rodzaj elementów meblowych: frontów, korpusów oraz blatów roboczych.
Proponujemy:

FRONTY

 1. lite drewno (np.: dąb, buk, jesion, czereśnia, olcha, brzoza, klon, jawor oraz egzotyki),
 2. fornirowane (egzotyczne i krajowe) ,
 3. płyty MDF lakierowane (matowe, półmatowe lub w połysku: paleta barw do wyboru),
 4. fronty laminowane,
 5. fronty ze szkła malowane,
 6. fronty szklane z wtopionym fornirem, zdjęciem lub materiałem.